Матеріали наукових конференцій
Постійне посилання на фонд
Переглянути
Перегляд Матеріали наукових конференцій за Дата публікації
Зараз показуємо 1 - 15 з 15
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументЦифрова трансформація в економіці, менеджменті та бізнесі. Проблеми науки, практики і освіти: Матеріали ХXVІІІ міжнародної науково-практичної конференції(Видавництво Європейського університету, 2022-12-20)
- ДокументАктуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації: Матеріали IX Міжнародної науково-практичної конференції(Видавництво Європейського університету, 2023-05-19)
- ДокументФормування європейського освітнього простору в Україні ХХІ ст.(Видавництво Європейського університету, 2023-10-12) Хоменко О.О.Ключові слова: модернізація освіти, Закон України, європейський освітній простір, інтеграція української освіти. Модернізація української освіти в ХХІ столітті, а особливо в сучасних умовах війни з Російською Федерацією, має надважливе значення у формуванні освітнього європейського простору. Безперечно, що на ці процеси впливає і прогноз еволюції світової освіти, встановлення сучасних і перспективних тенденцій розвитку освіти в окремих країнах, в геополітичних регіонах та в глобальному масштабі загалом.
- ДокументCОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ЧИННИКИ ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ КИЇВЩИНИ(2023-10-27) Атаманська, Світлана СергіївнаСьогодні Україна перебуває у стані глибокої демографічної кризи. Зниження рівня народжуваності та підвищення рівня смертності у зв’язку з війною призвело до природного зменшення чисельності населення Київської області. Соціально-економічні зміни призвели до несприятливих умов життя. Проблемою комплексного соціального розвитку українського села залишається надто гострою й такою, що має стабільну тенденцію до покращення, а в деяких селах до подальшого погіршення. Тому сьогодні необхідна розробка та запровадження першочергових заходів щодо покращення соціальноекономічних процесів розвитку села.
- ДокументОСНОВНІ НАПРЯМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ В ДІЯЛЬНОСТІ УРЯДУ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ 1918 РОКУ(Вид-во МАУП, 2023-11-28) Хоменко Олена ОлександрівнаНаціональна політика в Українській Державі 1918 р. була спрямована на забезпечення національної самостійності та реалізацію національних інтересів українців. Одним із важливих напрямів національної політики було визначення статусу української мови, яка була офіційною мовою держави і уряд П. Скоропадського доклав багато зусиль для розвитку та поширення державної мови. Ключові слова: мова, національна політика, закон, уряд П. Скоропадського, асигнування.
- ДокументTHE OPPOSITION OF SCIENTISTS ON THE ISSUE OF FALSIFICATION OF THE HISTORY OF UKRAINE BY RUSSIAN PROPAGANDA IN THE CONTEXT OF INFORMATION WARFARE(Polonia University in Częstochowa, 2023-12-07) Хоменко Олена ОлександрівнаВ умовах війни України з Російською Федерацією, яка розпочалася в 2014 та продовжується і до нині, окрім військового протистояння, важливу роль також відіграє супротив українських науковців в інформаційній російській пропаганді щодо фальсифікації або перекручуванні історичних фактів та подій історії України. Історичні фейки, які пропагує Росія за допомогою ЗМІ про: «завжди російський Крим», «на півдні України завжди був дикий степ, а цивілізацію сюди принесли росіяни», «Україну утворив Ленін на поч. ХХ ст.» та ін. має значний впливає на мислення пересічних російських та іноземних громадян, яким пропагується така дезінформація. І сьогодні це є певним викликом для національних інтересів усіх українців. Ключові слова: інформаційна війна, фальсифікація, історія України, історичні фейки.
- ДокументСУЧАСНА ТРАНСФОРМАЦІЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ: ЦИФРОВІЗАЦІЯ І ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ(АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ, 2023-12-15) Бобро Наталія Сергіївна
- ДокументЦифрова трансформація в Україні за умов військового часу. Том 1. Матеріали ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова трансформація в економіці, менеджменті і бізнесі. Проблеми науки, практики та освіти»(Видавництво Європейського університету, 2024-02-14)Цифрова трансформація в економіці, менеджменті та бізнесі. Проблеми науки, практики і освіти. Том 1. Цифрова трансформація в Україні за умов військового часу: Матеріали ХХІХ Міжнарод. наук.- практ. конф., Київ, 30 листопада 2023 р. / Редкол.: О. І. Тимошенко та ін. – К.: Вид-во Європейського університету, 2024. – 152 с. Збірник містить матеріали ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова трансформація в економіці, менеджменті і бізнесі. Проблеми науки, практики та освіти».
- ДокументЦифрова трансформація в Україні за умов військового часу. Том 2. Матеріали ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова трансформація в економіці, менеджменті і бізнесі. Проблеми науки, практики та освіти»(Видавництво Європейського університету, 2024-03-06)Цифрова трансформація в економіці, менеджменті та бізнесі. Проблеми науки, практики і освіти. Том 2. Інформаційні технології та кібербезпека в забезпеченні цифрової трансформації: Матеріали ХХІХ Міжнарод. наук.- практ. конф., Київ, 30 листопада 2023 р. / Редкол.: О. І. Тимошенко та ін. – К.: Вид-во Європейського університету, 2024. – 78 с. Збірник містить матеріали ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова трансформація в економіці, менеджменті і бізнесі. Проблеми науки, практики та освіти».
- ДокументАктуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації(Видавництво Європейського університету, 2024-05-17)Матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації” 25 квітня 2024 р.
- ДокументРОЛЬ ДОСЛІДНИКІВ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ У ВИВЧЕННІ ПИТАННЯ ВІЙСЬКОВОГО ШКІЛЬНИЦТВА ПІД ЧАС ПРАВЛІННЯ УРЯДУ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ 1918 Р.(Київ: ТОВ «Геопринт», 2024-05-20) Хоменко ОленаСьогодні питання військового шкільництва в Україні є актуальним компонентом у зміцненні обороноздатності країни та в переоцінці цінностей українців, зокрема у формуванні національної ідентичності. Це сприяє не лише навчанню військових навичок, а й розвитку лідерських якостей, дисципліни та відповідальності серед молоді. Військова освіта також сприяє вихованню патріотичних цінностей та готовності громадян до захисту своєї країни в разі потреби. Ключові слова: військове шкільництво, уряд Української Держави 1918, освіта.
- ДокументРОЛЬ ІСТОРИЧНИХ НАРАТИВІВ ТА ЕПІСТЕМІОЛОГІЧНОЇ КОЛОНІЗАЦІЇ У ПРОЦЕСІ НАЦІОНАЛЬНОЇ САМОІДЕНТИФІКАЦІЇ УКРАЇНЦІВ В УМОВАХ ВІЙНИ З РОСІЄЮ(УжНУ, УкрІНТЕІ. – Ужгород ; Київ,, 2024-08-30) Олена ХоменкоКлючові слова: історичний наратив, епістеміологічна колонізація, самоідентифікація, війна, Україна На сьогодні у період війни з Російською Федерацією в освітньо-науковій спільноті працює і посилюється фронт розвитку національної самоідентифікації українців. Переосмислення власної історії, культури та усвідомлення свого місця серед європейської спільноти допомагає науковцям продовжувати боротьбу з російською пропагандою, особливо в питанні державотворення України. Безперечно, що сьогодні, під час повномасштабної війни, необхідно аналізувати історичні події минулого та враховувати нові підходи, які визначають спосіб конструювання історичних знань. Історично склалося, що російська пропаганда довгий час готувала та впроваджувала механізми маніпуляції історичними фактами, фальсифікації доказів та зміни у тлумаченні історичних подій, що стосувалося історії України. А це в свою чергу відображається на українській історичній свідомості пересічного громадянина, особливо який проживає на прикордонних територіях, де асимілятивно поєднуються дві культури.
- ДокументDIGITAL UNIVERSITY IN THE CONTEXT OF WA R IN UKRAINE(Liha-Pres, 2024-10-20) Бобро, Наталія СергіївнаDigital technologies are especially important in the context of the war in Ukraine when there is a need to quickly adapt the educational system to new challenges. The digital university is a new vector for the development of higher education, ensuring the continuity of the educational process even in difficult conditions. The transition from the traditional model of education to the digital one not only allows for the introduction of innovative technologies but also guarantees access to education for students from different parts of the country and the world. Distance learning, digital libraries, and interactive platforms are becoming important tools to support the learning process, ensuring mobility and efficiency in difficult times.
- ДокументVECTORS OF MODERN UNIVERSITY DEVELOPMENT(Видавництво Європейського університету, 2024-11-07) Бобро, Наталія СергіївнаThe education sector continuously evolves to train highly skilled workers who are competitive, competent, responsible, and proficient in their fields. Strategy serves as the primary driver of university development, making the selection of an appropriate strategy for growth in a changing environment a critical focus for universities.